rezco چهارشنبه 8 شهریور 1385 07:08 ق.ظ نظرات ()

 

 

 

در نمایشگاه    در موزه یا نمایشگاه های هنری و مکان هایی از این دست ، عقیده و نظرتان را نجوا گونه بیان کنید تا فقط افراد همراه تان بشنوند . شاید نظرتان درست نباشد و شاید افراد آگاه تر که تخصص شان از شما بیش تر است در گوشه و کنار شما پراکنده باشند . بعضی اوقات با بازکردن دهان ، اشتباهات ترسناکی را مرتکب می شویم !

 

دعوای زن و شوهر     این طبیعی است که میان زن و شوهر دعوایی رخ دهد ولی بسیار غیرطبیعی است که تمام دوستان ، اقوام و همسایه ها از این دعوا باخبر شوند .

 

قابل توجه خانم ها    شوهر ایده آل فقط بوکسورها هستند چون هربار با شکل و قیافه جدیدی وارد منزل می شوند . شوهر این و آن را به رخ شوهرتان نکشید و با این کار عشق تان را نابود نسازید . زن گنج قیمتی شوهر است و شوهر خزانه دار او !

 

برازندگی در آرایش    عده ای از زن ها برای این که پیش از موعد پیر می شوند . آرایش کم ، گویای برازندگی هر زنی است .

 

آمبولانس    در زمان رانندگی ، وقتی صدای آژیر آمبولانس را می شنوید ، حتماً اتومبیل تان را کنار بکشید و راه را به آمبولانس بدهید . آخر آمبولانس وسیله نقلیه بین این دنیا و آن دنیا است .

 

جمعه ها    جمعه ها را برای نظافت خانه اختصاص ندهید . این تنها روزی است که همه افراد خانواده دور هم هستند . باید روزتان را در آرامش و شادی بگذرانید .

 

خانواده خوشبخت   کسی که 12 میلیون دلار پول دارد خوشبخت ترین فرد عالم نیست . خوشبخت ترین فرد عالم کسی است که دوازده بچه دارد . چون کسی که 12 میلیون دلار دارد ، با تمام وجود خود می خواهد که یک میلیون دلار سیزدهم خود را هم به دست آورد . در حالی که فردی که دوازده بچه دارد ، فکر می کند آن چه را که دارد برایش کافی است. برای این که به صورت ظاهر به عنوان یک خانواده خوشبخت معروف شوید ، بد نیست گاهی روزهای ماه عسل را تکرار کنید و واقعاً خود را خوشبخت احساس نمایید . هنوز در زمانه دقایقی وجود دارند که می توانند از سراسر زندگی     گذشته تان پربهاتر باشند .

 

گوش دهید     به حرف بچه های تان گوش دهید . گفته های شان را بشنوید . آن ها را دست کم نگیرید . بی توجهی شما اعتماد به نفس را از آن ها می گیرد .

 

در حمام و توالت     عادت کنید که در حمام و توالت را همیشه بسته نگاه دارید حتا اگر جز شما کس دیگری در خانه زندگی نمی کند .